Tragedia na przejeździe kolejowym w Kielcach. Nie żyje jedna osoba​Jedna osoba zginęła, a kolejna została ranna po zderzeniu osobowej skody z pociągiem, do którego doszło wieczorem na przejeździe kolejowym w Kielcach. Na czas prac służb wstrzymano ruch na odcinku Kielce-Kielce Białogon.

Jak poinformował Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, do wypadku doszło przed godziną 20:00 na przejeździe kolejowym w dzielnicy Biesak. Pierwsze ustalenia wskazują, że przejazd pokonywała skoda fabia. Samochodem kierował mężczyzna. Wjechał pod lokomotywę, która jechała z Kielc w kierunku dzielnicy Białogon. Kierowca auta nie żyje, a pasażerka samochodu została wyciągnięta z auta przez strażaków i przewieziona do szpitala – wyjaśnił Macek.

W miejscu wypadku pracują policja i prokurator.

Według informacji jakie przekazał Karol Jakubowski z biura prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., kierowca auta wjechał pod pociąg towarowy relacji Kielce Herbskie – Kielce Białogon. Do wypadku doszło na linii kolejowej nr 8, między stacjami Kielce-Kielce Białogon, na przejeździe…

źródło informacji – rmf24.pl

Wszelkie materiały są własnością źródła Informacji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*