Szydło: Chcemy, żeby rodzina stała się symbolem PolskiChcemy, żeby rodzina stała się symbolem Polski – powiedziała w Lesznie Beata Szydło. Wicepremier uczestniczyła we wręczeniu „Leszczyńskiego becikowego” – lokalnego świadczenia dla mieszkańców miasta, którym urodziło się dziecko.

Beata Szydło wyraziła uznanie dla rodziców, ale także dla władz, które zdecydowały się na wspieranie rodzin dodatkowymi środkami. Jak stwierdziła, cieszy się, że mogą one liczyć nie tylko na rządowy program „500 plus”, lecz także na lokalny program.

Chcemy, żeby rodzina stała się symbolem Polski – rodzina, która czuje się bezpiecznie, która może godnie żyć, może spokojnie myśleć o przyszłości swoich dzieci, (…) o tym, że będzie mieć własne mieszkanie. Program „Mieszkanie plus” też już jest przecież rozpoczęty i będzie bardzo intensywnie realizowany. Chcemy, żeby polskie rodziny miały poczucie tego, że będąc tutaj, w Polsce gospodarzami naszej pięknej ojczyzny, są spokojne i bezpieczne i mogą ze spokojem myśleć o swojej przyszłości, o swoich dzieciach -…

źródło informacji – rmf24.pl

Wszelkie materiały są własnością źródła Informacji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*