Prudnik. „Oblał kobiety denaturatem i podpalił”. Odpowie za podwójne zabójstwoPolicjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Prudnika (woj. opolskie). Mężczyzna jest podejrzany o podwójne zabójstwo i spowodowanie pożaru, który zagroził życiu i zdrowiu 25 osób mieszkających w budynku socjalnym. 36-latek przyznaje się do winy. Twierdzi jednak, że kobiety zginęły przez przypadek.

20 grudnia na parterze jednego z budynków wielorodzinnych w Prudniku doszło do pożaru. W płomieniach zginęły dwie kobiety. Konieczna była ewakuacja 25 osób. Początkowo strażacy wykluczyli, by ogień pojawił się od urządzenia grzewczego.  Czytaj więcej na ten temat

Po nitce do kłębka

Do ustalenia przyczyn pożaru przystąpili policjanci. To między innymi po zabezpieczeniu śladów okazało się, że w mieszkaniu w którym pojawił się ogień mogło dojść do podwójnego zabójstwa.

– Dokładna analiza zebranych materiałów dowodowych potwierdziła ich przypuszczenia. Pomimo wielu, zniszczonych przez ogień śladów, policjanci powiązali ze sprawą 36-letniego mężczyznę – informuje mł. asp. Andrzej Spyrka z policji w Prudniku.

Popchnięcie,…

Źródło informacji – rmf24.pl

Wszelkie materiały są własnością źródła Informacji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*