Modelka straciła obie nogi. Wszystko przez zły tamponLauren Wasser, modelka z Los Angeles przeszła właśnie amputację drugiej nogi. Powodem jest wstrząs, który przeszła po tym, jak użyła niewłaściwego tamponu.

Problemy ze zdrowiem 29-letniej modelki zaczęły się w 2012 roku. Po użyciu tamponu jej stan zdrowia bardzo się pogorszył. Dostała zawału serca, a jej nerki przestały pracować. Kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie musiała zostać wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Niestety infekcja spowodowała gangrenę i lekarze musieli amputować jej prawą nogę i palce u lewej stopy.

Okazało się, że modelka zapadła na Zespół Wstrząsu Toksycznego (TSS). Amerykance groziła też amputacja drugiej nogi, ale wtedy udało jej się tego uniknąć.

Lauren jednak cierpiała cały czas na ogromny ból drugiej nogi, który utrudniał jej normalne funkcjonowanie. W wywiadach wspominała, że jej ciało produkowało zbyt dużo wapnia, a mózg niejako „kazał odrosnąć palcom”, przez co ból w stopie był nie do wytrzymania.

Operacja amputacji jej lewej nogi…

Źródło informacji – rmf24.pl

Wszelkie materiały są własnością źródła Informacji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*