8-latka śmiertelnie potrącona przez ciężarówkę. „Przechodziła przez przejście dla pieszych”


Nie udało się uratować 8-letniej dziewczynki, która na przejściu dla pieszych w Trąbkach Wielkich (Pomorskie) została potrącona przez samochód ciężarowy. Dziewczynka zmarła na miejscu. Przez przejście przechodziła razem z mamą. Pierwsze informacje i zdjęcie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Trąbki Wielkie droga 222 śmiertelne potracenie przez TIR

Do wypadku doszło po godzinie 13 na ulicy Gdańskiej. Jak podaje asp. szt. Marzena Szwed Sobańska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, 8-letnia dziewczynka razem z 36-letnią mamą przechodziły przez wyposażone w sygnalizację przejście dla pieszych. Miały zielone światło.

Śmiertelne potrącenie podczas cofania. Nie żyje kobieta

– Dziewczynka wpadła bezpośrednio pod koła samochodu ciężarowego. Niestety, pomimo podjętej reanimacji, dziecko zmarło – przekazała. – Matka została delikatnie draśnięta i odrzucona na bok, nic jej się nie stało – poinformowała.

Ciężarówka jechała w kierunku Gdańska. Za jej kierownicą siedział 35-letni mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków panujących na drodze. Wjechał na…

Źródło informacji – rmf24.pl

Wszelkie materiały są własnością źródła Informacji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*