Marcin Dorna przerwał milczenie po Euro U-21. „Nigdy nie sądziłem, że reakcje będą tak negatywne”

Spread the love

Reprezentacja Polski zakończyła mistrzostwa Europy U-21 z jednym punktem na koncie. Sporo negatywnych opinii zebrał sztab szkoleniowy z selekcjonerem Marcinem Dorną na czele. – Nigdy nie sądziłem, że reakcje będą tak negatywne – przyznał Dorna.

Łukasz Witczyk

PAP
/ Piotr Polak

Reprezentacja Polski U-21 mistrzostwa Europy rozpoczęła od porażki ze Słowacją (1:2), a następnie zremisowała ze Szwecją 2:2. Po dwóch meczach Biało-Czerwoni mieli jeszcze matematyczne szanse na awans do półfinałów, ale nawet wygrana z Anglikami nie pozwoliłaby im wyjść z grupy. Mistrzostwa Europy U-21 2017 zakończyły się dla Biało-Czerwonych rozczarowaniem.

Po uratowaniu remisu ze Szwedami w ostatnich minutach kadra wierzyła w korzystne rozstrzygnięcia w kolejnym meczu. Jednak opinie po dwóch spotkaniach były bardzo negatywne. -…