,

JAK CZĘSTO KOCHAJĄ SIĘ SZCZĘŚLIWE PARY? MOŻESZ SIĘ ZDZIWIĆ!


Zastanawialiście się kiedyś, jak często kochają się szczęśliwe pary? Podejrzewacie, że robią to zawsze, kiedy jest tylko taka możliwość, a może nawet wtedy kiedy jej nie ma, ale mimo wszystko to robią? Hmm możecie się nieco zdziwić.

Naukowcy postanowili dowiedzieć się w jaki sposób zakochane pary spędzają swój wolny czas. Okazało się, że wiele z nich…

lubi czytać będąc w piżamach. Do takich wniosków doszli badacze z Uniwersytetu w Toronto, którzy gromadzili dane z doświadczeń 30 tysięcy Amerykanów w ciągu ostatnich 40 lat. Celem badania było sprawdzenie, czy szczęśliwe pary uprawiają mniej czy więcej seksu od tych par, w których związku są pewne problemy.

Wyniki opublikowano w czasopiśmie „Social Psychological and Personality Science. Okazało się, że najbardziej szczęśliwe pary uprawiały seks jedynie…

raz w tygodniu. Nasze odkrycie sugeruje, że ważne jest, aby utrzymywać ścisłą więź z partnerem oraz, że nie trzeba uprawiać seksu codziennie, tak długo, jak długo ta więź istnieje. Ważne jest, aby utrzymać bliski związek z partnerem bez zbytniego nacisku na angażowanie się w seks tak często, jak to możliwe. – stwierdziła Amy Muise pracująca przy tym projekcie.

Nie oznacza to jednak, że jeśli kochacie się częściej to coś złego. Seksuolodzy podkreślają…

że nie ma żadnych norm w tej kwestii. Wszystko zależy od potrzeb partnerów.Source link

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Faceci i ich logika…

JAK CZĘSTO KOCHAJĄ SIĘ SZCZĘŚLIWE PARY? MOŻESZ SIĘ ZDZIWIĆ!